X
تبلیغات
رایتل

جدول مسابقات زیرگروه (هفته دوم)

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: چهارشنبه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ساعت 02:46 ب.ظ

                                      مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه

هیئت فوتبال منطقه 2 

استان مازندران



« جدول مسابقات گروه A  »

هفته دوم

تاریخنام تیم هامکانساعت
94/2/18کشاورز سرخرودهدف بندپی غربیسرخرود16
94/2/18کته پشت آملاستقلال متوریج محمودآبادآمل16
94/2/18کاسپین بابلکاشی سرامیک گتاببابل16



« جدول مسابقات گروه B »

هفته دوم

تاریخنام تیم هامکانساعت
94/2/17ستاره سرخ آهنگرکلا
تیم چمستان

16
94/2/17شهدای گنج افروزدونه سر بابل
16
94/2/17شهدای علمدار بابل
کتی غربی

16


برچسب‌ها: واحد مسابقات، روابط عمومی

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

جدول مسابقات زیرگروه (هفته اول)

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: دوشنبه 24 فروردین‌ماه سال 1394 ساعت 03:55 ب.ظ

                                      مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه

هیئت فوتبال منطقه 2 

استان مازندران


گروه A :                                                                          گروه B :

1. هدف بندپی غربی                                                     1.شهدای کتی بابل

2.کاشی سرامیک گتاب بابل                                            2.ستاره سرخ اهنگرکلا 

3.کته پشت آمل                                                            3.علمدار بابل                               

4.کاسپین بابل                                                              4.دونه سر بابل

5.استقلال متوریج محمودآباد                                            5.چمستان

6.کشاورز سرخرود                                                         6.شهدای گنج افروز


« جدول مسابقات گروه A  »

هفته اول

تاریخنام تیم ها                مکانساعت
94/2/10هدف بندپی غربی
کته پشت آمل
بندپی غربی16
94/2/10کاشی سرامیک گتاب
کشاورز سرخرود
گتاب16
94/2/10استقلال محمودآباد
کاسپین بابل
محمودآباد16


« جدول مسابقات گروه B »

هفته اول

تاریخنام تیم هامکانساعت
94/2/11ستاره سرخ آهنگرکلا
شهدای گنج افروز
آهنگرکلا16
94/2/11شهدای کتی غربی
چمستان
کتی غربی16
94/2/11دونه سر بابل
 شهدای علمدار بابل
دونه سر16


برچسب‌ها: واحد مسابقات، اخبار و اطلاعیه هیئت

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

جدول مسابقات

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: چهارشنبه 20 اسفند‌ماه سال 1393 ساعت 11:58 ب.ظ


مسابقات زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران


گروه اول:

                  تیم شهدای گنج افروز 

                  تیم کاسپین

                  تیم درخشان آهنگرکلا

                  تیم کاشی سرامیک گتاب

                  تیم بندپی شرقی


گروه دوم:

                  تیم کشاورز بندپی غربی

                  تیم بابلرود

                  تیم شهدای کتی

                  تیم ستاره سرخ

                  تیم کته پشت آمل


گروه سوم:

                  تیم استقلال محموداباد

                  تیم دهیاری رفیع آباد آمل

                  تیم شهدای خردمرد بابلسر

                  تیم چمستان


جدول کامل مسابقات شامل رمان، مکان و ساعت برگزاری بازی ها در اختیار

 باشگاه های مربوطه قرار گرفته است.

برچسب‌ها: واحد مسابقات، روابط عمومی

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 12:55 ب.ظ

جدول مسابقات قهرمانی زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران


احمد مهدی پور مسئول کمیته مسابقات منطقه اظهار داشت:

پس از برگزاری مراسم قرعه کشی و شروع مسابقات که مرحله اول این بازی ها با حضور

16 تیم از شهرستان های این منطقه انجام شد، تعداد 24 بازی در چهار گروه صورت

پذیرفت که مرحله دوم این مسابقات به صورت رفت و برگشت و در دو گروه 5 تیمی 

می باشد.


تعداد بیست بازی گروه الف رفت و برگشت

تعداد بیست بازی گروه ب رفت و برگشت


برنامه مسابقات لیگ گروه اول دور برگشت فوتبال زیرگروه منطقه 2 مازندران:

شهید عسگرون-اتحاد دهک

طبرستان بندپی شرقی - شهدای علمدار

شهدای علمدار - شهید عسگردون

هدف بندپی غربی - طبرستان بندپی شرقی

اتحاد دهک - شهدای علمدار

شهید عسگردون - هدف بندپی غربی

هدف بندپی غربی - اتحاد دهک

طبرستان بندپی شرقی - شهید عسگردون

شهدای علمدار - هدف  بندپی غربی

اتحاد دهک -  طبرستان بندپی شرقی


برنامه مسابقات لیگ گروه دوم دور برگشت فوتبال زیرگروه منطقه 2 مازندران:

پیام بندپی غربی - شهید قاسم زاده بندپی غربی

خزر رویان - کشاورز سرخرود

کشاورز سرخرود - پیام بندپی غربی

شهدای آهنگرکلا گتاب - خزر رویان

شهید قاسم زاده بندپی غربی - کشاورز سرخرود

پیام بندپی غربی - شهدای آهنگرکلا گتاب

خزر رویان - پیام بندپی غربی

شهدای آهنگرکلا گتاب - شهید قاسم زاده بندپی غربی

شهید قاسم زاده بندپی غربی - خزر رویان

کشاورز سرخرود - شهدای آهنگر کلا گتاب



برچسب‌ها: واحد مسابقات

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

مسابقات قهرمانی منطقه 2 مازندران

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: چهارشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 11:27 ب.ظ


مسابقات قهرمانی منطقه 2 مازندران با حضور 14 تیم از شهرستان ها و بخش های مختلف در چهار گروه چهار تیمی و سه تیمی برگزار گردید که در پایان از گروه اول، تیم شهید قاسم زاده و پیام سفید طور از بندپی غربی و از گروه دوم، تیم شهید عسگردون بابل و طبرستان بندپی شرقی و از گروه سوم، تیم کشاورز سرخرود و تیم خزر رویان و از گروه چهارم، تیم اتحاد دهک و شهدای علمدار بابل و تیم شهدای آهنگرکلای گتاب به عنوان بهترین تیم سوم به دور بعد راه یافتند و تیم هدف صلحدار کلا بندپی غربی از سال گذشته جمعا 10 تیم در دو گروه 5 تیمی قرار گرفتند که مسابقات از تاریخ 92/12/12 به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد.


    گروه الف                                                   


1.شهدای علمدار بابل                                     

2. طبرستان بندپی شرقی       

3.اتحاد دهک بابل

4.هدف صلحدارکلا بندپی غربی

5.شهید عسگردون


    

    گروه ب

1.کشاورز سرخرود

2.خزر رویان

3.پیام سفید طور بندپی غربی

4.شهدای آهنگرکلا گتاب

5.شهید قاسم زاده بندپی غربی


برچسب‌ها: واحد مسابقات، روابط عمومی

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

معرفی قهرمانان

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: سه‌شنبه 12 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 01:02 ب.ظ


معرفی قهرمانان باشگاه های هیئت ها ی فوتبال شهرستان های منطقه 2 مازندران

جهت حضور در مسابقات قهرمانی استانی:


نمایندگان رده نونهالان:


                       1.تیم شهدای اسبوکلا بابل          2.نماینده سرخرود

                       3.نماینده بندپی غربی                 4.تیم فوتبال غدیر


نمایندگان رده نوجوانان:

                      1.تیم فوتبال آفتاب بابل                2.نماینده بندپی غربی


نمایندگان رده جوانان:

                      تیم فوتبال بابلرود بابل



برچسب‌ها: واحد مسابقات، روابط عمومی

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

برنامه مسابقات

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:28 ب.ظ


هفته دوم دور برگشت

مسابقات لیگ زیرگروه منطقه 2 استان مازندران


وحدت بابلسر - شهدای بهنمیر

حربده محمودآباد - مهدیه امیرکلا

شهدای ابوالحسن کلا - امید آمل

طبرستان بندپی شرقی - گتاب 04

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

مسابقات قهرمانی

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1392 ساعت 12:25 ق.ظ

به اطلاع می رساند تیم های ذیل به عنوان نمایندگان این منطقه جهت شرکت در مسابقات

قهرمانی مازندران در سال جاری به هیئت فوتبال مازندران معرفی گردیدند:


رده سنی نونهالان: پیام سفید طور بندپی غربی، انتظاری بابل، اسبوکلا بابل و بندپی غربی


رده سنی نوجوانان: قائمی رویان، انتظاری بابل، آفتاب بابل


رده سنی جوانان: شهدای اسبوکلا بابل، قائمی رویان، بابلرود و آفتاب بابل


موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

مسابقات قهرمانی زیرگروه

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: شنبه 5 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 12:40 ق.ظ


احمد مهدی پور مسئول واحد مسابقات هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران اظهار داشت:

مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیرگروه منطقه 2 مازندران در سال جاری با حضور 17تیم

از شهرستان هاو بخش های بابل، امیرکلا، بهنمیر، بابلسر، محمودآباد، سرخرود، رویان، آمل،

بندپی غربی، بندپی شرقی و گتاب در قالب 4 گروه با هم به رقابت پرداختند که در نهایت12تیم

به مرحله بعد صعود نمودند.

طبق جدول تنظیمی مقرر گردید این دوازده تیم در دو گروه، به صورت رفت و برگشت باهم

به رقابت بپردازند. قهرمانان دو گروه نیز به مسابقات قهرمانی استان معرفی خواهند شد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

قرعه کشی مسابقات زیرگروه

ارسال شده توسط:مدیر وبلاگ منطقه در تاریخ: چهارشنبه 8 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 12:59 ب.ظ

جهت برگزاری مسابقات قهرمانی زیرگروه منطقه 2 مازندران با فراخوان از تمامی شهرستان

های تابعه منطقه 2، قرعه کشی زیرگروه با حضور سرپرستان در دفتر منطقه انجام و مقرر

گردید مسابقات بعد از ایام تاسوعا و عاشورا برگزار گردد.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر

ساعت فلش

وضعیت آب و هوا